Menu
Your Cart

90 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo!

Kurumsal Ve Toptan Satış


Kibrithane Çiçek, 136 yıllık tarihi Kibrithane binasında yer almaktadır. Kuru ve yapay çiçek sektöründe kurumsal ve toptan satışlarımızın yanı sıra, talep edeceğiniz özel tasarımların üretiminde de; çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Üstün nitelikli tasarım, birinci sınıf malzeme ve ekonomik fiyat politikamızla; peyzaj mimarları, mimarlık ofisleri, mobilya mağazaları, oteller, hastaneler, düğün & fuar organizasyon şirketleri, restoranlar, kafeler, gelinlik mağazaları, çiçek mağazaları gibi dekorasyona ihtiyacı olan tüm sektörlere sınırsız tedarik sağlamaktayız. 

Kurumsal şirketlerin özel günlere ilişkin çalışanlarına yapılacak hediye çiçek gönderimlerini, haftalık/aylık/yıllık planlamalarla tedarik etmekteyiz.

İç ve dış mimari tasarımlarda da kullanılabilecek; yapay ağaç, yapay ve kuru çiçek duvar dekorlarımızın da yer aldığı, özel ürün kategorisinde bulunan; dekoratif vazo ve saksı tasarımlarının da bulunduğu tüm tasarımlarımızın sunumlarını görebileceğiniz showroomumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

Kibrithane ve Kibrithane Çiçek bir İstanbul Yatırım Dış Ticaret A.Ş. kuruluşudur.

İletişim : Banu Yumuşak
E-Mail :        banu@kibrithanecicek.com
Adres              :       Fatih Mahallesi, İstanbul Caddesi No:34   Florya – Menekşe / İstanbul