Kibrithane Çiçek, 136 yıllık tarihi Kibrithane binasında yer almaktadır. Kuru ve yapay çiçek sektöründe kurumsal ve toptan satışlarımızın yanı sıra, talep edeceğiniz özel tasarımların üretiminde de; çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Üstün nitelikli tasarım, birinci sınıf malzeme ve ekonomik fiyat politikamızla; peyzaj mimarları, mimarlık ofisleri, mobilya mağazaları, oteller, hastaneler, düğün & fuar organizasyon şirketleri, restoranlar, kafeler, gelinlik mağazaları, çiçek mağazaları gibi dekorasyona ihtiyacı olan tüm sektörlere sınırsız tedarik sağlamaktayız. 

Kurumsal şirketlerin özel günlere ilişkin çalışanlarına yapılacak hediye çiçek gönderimlerini, haftalık/aylık/yıllık planlamalarla tedarik etmekteyiz.

İç ve dış mimari tasarımlarda da kullanılabilecek; yapay ağaç, yapay ve kuru çiçek duvar dekorlarımızın da yer aldığı, özel ürün kategorisinde bulunan; dekoratif vazo ve saksı tasarımlarının da bulunduğu tüm tasarımlarımızın sunumlarını görebileceğiniz showroomumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız. İletişim : Banu Yumuşak
E-Mail :        banu@kibrithanecicek.com
Adres              :       Fatih Mahallesi, İstanbul Caddesi No:34   Florya – Menekşe / İstanbul